Nasze usługi

ELEKTRONICZNY PODPIS KWALIFIKOWANY

Conectio jest partnerem ASSECO. Udostępniamy i przedłużamy certyfikaty kwalifikowanych podpisów elektronicznych CERTUM.

Narzędzia do zdalnej pracy

Profesjonalny zestaw narzędzi zapewniający bezpieczeństwo i wygodę pracy z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Dzięki zastosowaniu dedykowanych i odpowiednio skonfigurowanych licencji oraz wykorzystaniu chmury obliczeniowej użytkownik zyskuje gwarancję pełnego i bezpiecznego dostępu do sieci organizacji i jej zasobów.

 

Internet dla JST

Szybki dostęp do Internetu za pomocą łączy o dużej przepustowości dla jednostek samorządu terytorialnego dzięki dedykowanej infrastrukturze sieci szerokopasmowej. Węzeł dostępowy umożliwia włączenie do sieci Conectio w każdej gminie województwa kujawsko-pomorskiego.

 
 

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego oraz wzmożonym zainteresowaniem rozwiązaniami opartymi o komunikację drogą elektroniczną oferujemy możliwość okresowego zniesienia ograniczenia przepustowości łącza.

 

Internet dla osób indywidualnych

Bez limitu danych, bez opłaty instalacyjnej. Wygodny i bezpieczny dostęp do szerokopasmowego Internetu w Twoim domu. Jeśli mieszkasz poza miastem i masz problemy z zasięgiem, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.


 

Internet dla firm

Szerokopasmowy Internet dla przedsiębiorstw w województwie kujawsko-pomorskim. Rozwiązania dopasowane zarówno do małych rodzinnych firm, jak i dużych biznesów zatrudniających kilkudziesięciu pracowników. Szybki Internet bez limitów danych, bez opłaty za utrzymanie łącza i bez ryzyka.

 

Transmisje live

Wydarzenia on-line to nowa rzeczywistość, która otwiera zupełnie nowe możliwości. Rozwiązanie pozwala na transmisję m.in. konferencji, targów, koncertów czy webinarów w profesjonalny sposób przy wsparciu doświadczonego zespołu realizatorów.

 

Transmisje wideo sesji Rady Miasta i Gminy

Udostępnianie w sieci Internet strumienia wideo oraz audio z sesji Rady Miasta lub Gminy, zapewniając dostęp usługi dla wielu jednoczesnych odbiorców. Rozwiązanie oparte o w pełni konfigurowalne i skalowalne oprogramowanie, które zapewnia niezawodne strumieniowanie wideo i audio na dowolne urządzenie w dowolne miejsce na świecie.

 

Elektroniczna platforma przetargowa

Kompleksowa i w pełni działająca usługa elektronizacji zamówień publicznych, dostępna przez przeglądarkę internetową, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania lub zakupu serwerów. Główne funkcjonalności platformy: elektronizacja przetargów, kompleksowa obsługa postępowań regulaminowych, komunikacja elektroniczna z wykonawcą, sprawozdawczość i archiwizacja oraz elektroniczna akceptacja wniosków.