Nasze usługi

ELEKTRONICZNY PODPIS KWALIFIKOWANY

Conectio jest partnerem ASSECO. Udostępniamy i przedłużamy certyfikaty kwalifikowanych podpisów elektronicznych CERTUM.

Narzędzia do zdalnej pracy

Profesjonalny zestaw narzędzi zapewniający bezpieczeństwo i wygodę pracy z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Dzięki zastosowaniu dedykowanych i odpowiednio skonfigurowanych licencji oraz wykorzystaniu chmury obliczeniowej użytkownik zyskuje gwarancję pełnego i bezpiecznego dostępu do sieci organizacji i jej zasobów.

 
 
 

Internet dla JST

Szybki dostęp do Internetu za pomocą łączy o dużej przepustowości dla jednostek samorządu terytorialnego dzięki dedykowanej infrastrukturze sieci szerokopasmowej. Węzeł dostępowy umożliwia włączenie do sieci Conectio w każdej gminie województwa kujawsko-pomorskiego.

 
 
 

Internet dla osób indywidualnych

Bez limitu danych, bez opłaty instalacyjnej. Wygodny i bezpieczny dostęp do szerokopasmowego Internetu w Twoim domu. Jeśli mieszkasz poza miastem i masz problemy z zasięgiem, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.


 
 
 

Internet dla firm

Szerokopasmowy Internet dla przedsiębiorstw w województwie kujawsko-pomorskim. Rozwiązania dopasowane zarówno do małych rodzinnych firm, jak i dużych biznesów zatrudniających kilkudziesięciu pracowników. Szybki Internet bez limitów danych, bez opłaty za utrzymanie łącza i bez ryzyka.

 
 
 

Transmisje live

Wydarzenia on-line to nowa rzeczywistość, która otwiera zupełnie nowe możliwości. Rozwiązanie pozwala na transmisję m.in. konferencji, targów, koncertów czy webinarów w profesjonalny sposób przy wsparciu doświadczonego zespołu realizatorów.

 
 
 

Transmisje wideo sesji Rady Miasta i Gminy

Udostępnianie w sieci Internet strumienia wideo oraz audio z sesji Rady Miasta lub Gminy, zapewniając dostęp usługi dla wielu jednoczesnych odbiorców. Rozwiązanie oparte o w pełni konfigurowalne i skalowalne oprogramowanie, które zapewnia niezawodne strumieniowanie wideo i audio na dowolne urządzenie w dowolne miejsce na świecie.

 
 
 

Elektroniczna platforma przetargowa

Kompleksowa i w pełni działająca usługa elektronizacji zamówień publicznych, dostępna przez przeglądarkę internetową, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania lub zakupu serwerów. Główne funkcjonalności platformy: elektronizacja przetargów, kompleksowa obsługa postępowań regulaminowych, komunikacja elektroniczna z wykonawcą, sprawozdawczość i archiwizacja oraz elektroniczna akceptacja wniosków.

 

Zapasowe
kopie danych

Zwiększenie bezpieczeństwa infrastruktury, przy znacznym zmniejszeniu kosztów utrzymania urządzeń. Gwarantowana ciągłość działania, pełna ochrona fizyczna i informatyczna oraz pełne dopasowanie do dowolnych systemów i urządzeń.

Zobacz więcej
 

Audyty
IT i RODO

Indywidualne podejście i dedykowane rozwiązania związane ze specyfiką danego biznesu. Wysoki stopień bezpieczeństwa danych dzięki zabezpieczeniu obszarów, które stanowią największe ryzyko według RODO.

Zobacz więcej
 

Hosting www
i poczty e-mail

Hosting www i poczty e-mail - Funkcjonalna i wydajna strona internetowa oraz poczta e-mail. Stały i bezpieczny kontakt ze światem dzięki systemom antywirusowym i antyspamowym.

Zobacz więcej
 

Wsparcie
IT

Najwyższa jakość usług w systemie 24/7/365. Gwarantowany czas reakcji na zgłoszenie do 1 godziny.


Zobacz więcej