LIVE STREAMING ONLINE - REALIZACJA TRANSMISJI WIDEO NA ŻYWO

USŁUGI W CAŁEJ POLSCE

STREAMING

Spółka Conectio świadczy kompleksowe usługi LIVE STREAMINGU na terenie całej Polski. Zapewniamy niezawodność, solidność i staranność wykonywanych usług. Obsługujemy duże i małe wydarzenia. Oprócz profesjonalnych usług streamingu, tworzymy oprawy graficzne, filmy promocyjne, spoty reklamowe oraz reportaże.

REALIZUJEMY TRANSMISJE NA ŻYWO PRZEZ YOUTUBE, FACEBOOK, ZOOM, LIVESTREAM ORAZ DOWOLNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI MOŻLIWOŚCIAMI

LIVE STREAMING Z KAŻDEGO ZAKĄTKA KRAJU

Dostępność transmisji dla każdego w dowolnej lokalizacji. Zapewniamy dostęp do internetu radiowego oraz mobilnego.

OPRAWA GRAFICZNA

Oferujemy zarówno podstawową, jak i rozszerzoną oprawę multimedialną streamingu video. Począwszy od zaślepek przed transmisją i podczas przerw, na animowanych belkach, obrazie Picture in Picture i innych elementach skończywszy - wszystko dostosowane do Państwa potrzeb.

PROFESJONALNE KAMERY VIDEO

Profesjonalne kamery Sony oraz Panasonic przekazują obraz w wysokiej rozdzielczości FULL HD, której jakość zadowoli każdego.

SYSTEMY DŹWIĘKOWE

Dysponujemy własnym systemem nagłośnienia: głośnikami, mikserem audio oraz zestawami mikrofonów bezprzewodowych, zarówno do "ręki" jak i microportami.

BRANDING

Dodaj nakładkę w postaci logo lub tekstu na górze odtwarzacza i uczyń aby Twoja transmisja live wyglądała naprawdę profesjonalnie. Transmisja Picture-in-picture z tłem i elementami odpowiednio dostosowanymi kolorystycznie do wizerunku Twojej firmy

TŁUMACENIE SYMULTANICZNE

Jeśli podczas konferencji zamówione jest tłumaczenie symultaniczne, to do transmisji dodajemy także ścieżki audio z tłumaczeniem. Jeśli tłumaczenia nie ma - chętnie je zapewnimy, ponieważ zajmujemy się również obsługą tłumaczeń symultanicznych.

LEKTOR

Głos z backstage, moderator, a może prowadzący. Zapewniamy głosy lektorów oraz konferansjerów.

OŚWIETLENIE

Prosty reflektor na statywie, czy oprawa świetlna gali? Ponieważ zajmujemy się również oświetleniem, nie musicie Państwo wynajmować zewnętrznej firmy do oświetlenia planu - jeśli w miejscu, w którym jest konferencja, jest zbyt ciemno - chętnie pomożemy rozwiązać również ten problem.

VIDEO CHAT

Każdą transmisję live można rozszerzyć o możliwość zadawania pytań od widzów. Za pomocą funkcji chat (z moderowaniem) pytania od publiczności są zbierane na bieżąco. Zapewniamy także funkcję wideo rozmowy, wykorzystywaną dla gościa, który nie mógł się pojawić

WYSOKA OGLĄDALNOŚĆ

Dostępność transmisji dla każdego w dowolnej lokalizacji. Zapewniamy dostęp do internetu radiowego oraz mobilnego.

WIRTUALNE TŁO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

DRON

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ZAUFALI NAM:

Kujawsko-Pomorskie Centrum
Kompetencji Cyfrowych Sp. z o.o.