Kariera

Technik serwisu

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kompetencji Cyfrowych Sp. z o.o. jest samorządowym operatorem telekomunikacyjnym obejmującym swym zasięgiem cały obszar województwa kujawsko-pomorskiego. Działamy na rynku telekomunikacyjnym od 2003 roku. Dołącz do naszego zespołu specjalistów odpowiedzialnych za rozwój i utrzymanie infrastruktury szerokopasmowej.

Opis stanowiska:
• Konfiguracja i implementacja urządzeń sieciowych w węzłach sieci Conectio
• Prace implementacyjne i konserwacyjne na sieci optycznej i radiowej.
• konserwacja i montaż urządzeń elektrycznych w instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych, montaż mechanicznych elementów anten,
• bieżący monitoring sieci radiowej oraz usług świadczonych na jej bazie,
• prace elektroenergetyczne na węzłach sieci Conectio,
• prace instalacyjno - montażowe,
• przygotowanie i uczestnictwo w testach radiowych, projektach pilotażowych, podłączeniach i obsłudze zgłoszeń serwisowych,
• prace modernizacyjne na węzłach,
• przygotowanie i realizacja wizji lokalnych dla nowotworzonych węzłów sieci Conectio,
• podłączanie nowych klientów,
• wykonywanie pracy na wysokościach (maszty telekomunikacyjne),
• usuwanie awarii sieci i usterek u klientów,
• sprawdzanie możliwości technicznych podłączania potencjalnych klientów i budowy nowych węzłów
• konserwacja stacji bazowych LTE
• pełnienie dyżurów eksploatacyjnych (po okresie wdrożenia)

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie techniczne,
• podstawowa znajomość sieci wlan, lan,
• kurs cisco CCNA lub równoważny będzie dodatkowym atutem
• obsługa komputera, podstawowa znajomość systemu Windows,
• umiejętności analizy i tworzenia dokumentacji technicznej,
• aktualne uprawnienia SEP do 1 kV (możliwość doszkolenia)
• prawo jazdy kat. B,
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
• umiejętność pracy w grupie,
• zdolności analityczne,
• dyspozycyjność do pracy w systemie dyżurowym (z domu),
• wysoka świadomość zasad bezpieczeństwa i ryzyka,
• znajomość specyfiki pracy na sieci telekomunikacyjnej (optycznej i radiowej) oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• możliwość odbycia szkoleń do pracy na wysokości i SEP,
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie, premie uznaniowe,
• szkolenia i kursy,
• możliwość poznawania nowoczesnych technologii,
• pracę w aktywnym, młodym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy.

Przeczytaj naszą Politykę prywatności i sprawdź, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie masz związane z tym prawa.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

Aplikacje CV prosimy przesyłać na adres: kariera@conectio.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.